Whatsapp'tan İletişime Geç

Zeus Promosyon

Tamamen müşteri odaklı bir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş olan Zeus Promosyon bu doğrultuda Promosyon sektöründe ilkelerinden taviz vermeden günümüze kadar hizmet sunmaktadır. Geniş bir yelpazede ürünlerin çeşit zenginliği ile promosyon ürünleri seçimlerinde kolaylık sağlarken, bu çeşitlerini sık sık gözden geçirerek farklı ürünleri sektöre kazandırma gayretini bundan önce olduğu gibi gelecekte de sürdürmeye devam edecektir. Bugün hizmete ve kaliteye önem veren, sektörünün önde gelen firmaları promosyon ihtiyaçlarında Zeus Promosyon markasını tercih etmektedirler.

Vizyonumuz

Tecrübeli ekibimizle sizlerin taleplerinize ekonomik, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.

Misyonumuz

Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunmak müşteri ve tedarikçilerimize değer katmak, ögrenen organizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Hakkımızda

2016 yılında çalışma hayatına başlayan Zeus Promosyon, promosyon ürünleri konusunda yurtiçinde ve yurtdışında imalatçı firma olarak faaliyetine devam etmektedir. Çalışmalarımız, portföyümüzde bulunan farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların promosyon ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Tükenmez kalemden Defterlere, Anahtarlıktan teknolojik promosyon ürünlerine kadar yaklaşık 5000’in üzerinde değişik ürünü daima güncel stoklarımızda bulabilirsiniz. Amacımız, değişim ve yenilikleri takip edip kaliteli ürünleri sizlere sunup, promosyon ve matbaa sektöründe ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde karşılamaktır.