Whatsapp'tan İletişime Geç

Promosyon Çakmak

Promosyon çakmak tanıtım ve reklam amacıyla potansiyel müşterilere ürün hediye etmek isteyen işletmelerin tercih ettiği ürünlerdir. Hediye olarak müşterilerin gündelik hayatlarında işine yarayacak ürünler dağıtmak, her zaman daha avantajlı olacaktır. Çakmak da hepimizin bir şekilde gün içinde kullandığı ve ihtiyaç duyduğu bir üründür. Firmanızın tanıtımını yapmak üzere promosyon ürün yaptırmak istiyorsanız, çakmak gibi hem uygun maliyetli hem de kullanışlı ürünleri tercih edebilirsiniz.

Tokai Promosyon Çakmak Yeni Ürün
STR Taşlı Promosyon Çakmak Yeni Ürün
STR Taşlı Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Toscow Taşlı Promosyon Çakmak Yeni Ürün
MRY Taşlı Promosyon Çakmak Yeni Ürün
STR Manyetolu Promosyon Çakmak Yeni Ürün
I- lighter 216 Promosyon Çakmak Yeni Ürün
I- lighter 218 Promosyon Çakmak Yeni Ürün
I- lighter Y-224 Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Kasai Taşlı Siboplu Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Toscow Manyetolu Siboplu Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Tokai Taşlı Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Sundai Elektro Taşlı Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Moni Promosyon Çakmak Yeni Ürün
King Taşı Değişebilen Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Tokai Taşlı Siboplu Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Str Turbo Çakmak Yeni Ürün
Phl Telefon Tutucu Taşlı Promosyon Çakmak Yeni Ürün
X-Lite Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Manyetolu Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Koko 618 Manyetolu Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Koko Bk Jet Altın Kafa Turbo Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Rüzgar Turbo Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Koko Taşlı Siboplu Promosyon Çakmak Yeni Ürün
MRY Turbo Uzun Promosyon Çakmak Gold Başlıklı Yeni Ürün
MRY Turbo Uzun Promosyon Çakmak Yeni Ürün
I-lighter King Manyetolu Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Clipper Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Koko Rüzgar Turbo Promosyon Çakmak 2000 Yeni Ürün
Tokai Manyetolu Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Cricket Mini Boy Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Cricket Promosyon Taşlı Çakmak Yeni Ürün
Clipper Pocket Promosyon Çakmak Yeni Ürün
Clipper Manyetolu Çakmak Yeni Ürün
Cricket Manyetolu Promosyon Çakmak Yeni Ürün

Promosyon Çakmak Hakkında

Promosyon çakmak üzerinde klasik olarak firma isminin ya da iletişim adresinin yer aldığı ve müşterilere dağıtılmak üzere dağıtılan ürünlerdir. Bu ürünlerin üzerinde istediğiniz baskılar yer alabilir. Çakmağın modeline göre baskı yapılacak alanın sınırları vardır. Çakmak çok geniş değilse sadece firma ismi ve iletişim numarası yer alması daha iyi olacaktır. Firma logolu reklam çakmakları ile sizler de firmanızın tanıtımını ve reklamını yapabilirsiniz. Üzerinde yer alacak olan baskı sayesinde, hedef kitlenizin sizleri tanımasını ve keşfetmesini sağlayabilirsiniz.

Reklam Çakmaklarının Kullanım Alanları

Reklam çakmakları kullanım alanları oldukça geniş olan ve bu yüzden de eşantiyon verilmek istendiğinde ilk akla gelen ürünlerdendir. Bu ürünler fuar ve organizasyonlarda dağıtılabilir. Buna ek olarak firma girişinde eşantiyon olarak verilebilir ya da müşterilere dağıtılmak üzere hazırlanan paketlere ya da özel promosyon setlerine eklenebilir. İnsanların her türlü işine yarayacak bir ürün olduğundan, kullanım alanları da doğal olarak çok geniştir.

Promosyon Çakmaklarını Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Promosyon ürünleri arasında yer alan çakmakları sipariş etmek istediğinizde, bu ürünleri seçerken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Dikkat edilmesi gereken durumlar:

 • Tercih edilen çakmak görüntüsü ve dokusu ile firmanın vermiş olduğu hizmet ile örtüşmelidir. Sonuç olarak potansiyel müşterileriniz için olan bu ürünler etkili görünmelidir.
 • Ne kadar kaliteli ve şık bir ürün olursa, yaratmak istediğiniz etki o kadar iyi olacaktır.
 • Çakmağın üzerinde kullanılacak olan baskının kalitesinin iyi olması gerekir. Özellikle kısa sürede baskının gitmemesi önemlidir.
 • Tasarımının da yine olabildiğince farklı, dikkat çekici ve şık olması gerekir.
 • Çakmak gibi ürünler satın alınırken güvenli konusu üzerinde de durulması gerekir. Sonuç olarak insanları tehlikeye atacak kazaların ve risklerin minimum seviyeye indirilmesi gerekir.
 • Fiyat performans olarak da doğru seçim yapılması gerekir. Ucuz çakmaklar ilk etapta cazip gelse de yaratacağı etki düşünüldüğünde geri dönüş olumsuz olabilir.

Baskılı Çakmak Modelleri

Baskılı çakmak modelleri, farklı renk ve tasarımlarda olabilir. Eşantiyon çakmak siparişi vermek isteyen kişiler için farklı modelleri görmek önemlidir. Logo baskılı olan bu ürünler arasında ayrıca tercih edilebilecek çok etkili ve şık çeşitleri görebilirsiniz. Tercih edilebilecek en iyi modeller ve çeşitler arasında aşağıda yer alan ürünler vardır:

 • Taşlı
 • Manyetolu
 • Telefon Tutuculu
 • Turbo Rüzgar
 • Cricket
 • Clipper
 • Tokai

Toptan Promosyon Çakmak

Toptan promosyon çakmak satın almak bu ürünlerin birim fiyatlarının azalmasını sağlar. Promosyon çakmakları firmalar tarafından sıklıkla fazla miktarda sipariş edilir. Çünkü bu ürünlerin dağıtılması gereken çok fazla mevcut ve potansiyel müşteri vardır. Durum böyle olunca ürünlerin hem fazla miktarda üretilmesi hem de toplu olarak satın alındığından daha uygun fiyatlı olması sağlanır.

Toptan satış her zaman az miktarda alımlara göre daha avantajlıdır. Söz konusu promosyon ürünler olduğunda, şirketlerin ve firmaların ilk tercihi de doğal olarak toptan satın alma olacaktır. Uygun fiyatlı çakmak temin etmek ve müşterilerinize dağıtmak istiyorsanız, sizler de toptan imalat ve satış seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Promosyon Çakmak Fiyatları - 2023

2023 yılı itibari ile şirketler ve markalar için promosyon ürünleri satın almak ve bunları uygun bir biçimde insanlara ulaştırmak yaygın hale gelmiştir. Bu yüzden de çakmak gibi ürünlerin 2023 yılı fiyatları merak edilmeye başlamıştır. Zeus Promosyon olarak, işletmenize özel logolu ve baskılı en kaliteli çakmak tasarımlarını yapıyor ve sizler için istediğiniz miktarda üretim gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.