Whatsapp'tan İletişime Geç

Promosyon Kartvizitlik

Promosyon kartvizitlik, markaların tanıtım ve reklam amacıyla başta müşterileri olmak üzere çalışanlarına ve iş ortaklarına da hediye edebileceği ürünlerdir. Üzerinde yer alan iletişim bilgileri, sloganlar ve firmanın genel bilgileri ile potansiyel müşterilerinizin varlığınızdan haberdar olmasını sağlarsınız. Eşantiyon olarak hazırlatılan ve çeşitli organizasyonlarda hedef kitleye dağıtılan bu ürünlerle birlikte, reklam ve tanıtım çalışmalarından verimli sonuçlar alabilrsiniz.

Valiz Etiketi Yeni Ürün
Valiz Etiketi Yeni Ürün
Deri Dikey Kartvizitlik Yeni Ürün
Kartvizitlik Yeni Ürün
Deri Dikey Kartvizitlik Yeni Ürün
Deri Kartvizitlik Yeni Ürün
Kartvizitlik Yeni Ürün
Kartvizitlik Yeni Ürün
Kartvizitlik Yeni Ürün
Kartvizitlik Yeni Ürün
Kartvizitlik Yeni Ürün
Deri Kartlık Yeni Ürün
Deri Cüzdan Yeni Ürün

Promosyon Kartvizitlik Ürünleri

Promosyon kartvizitlik, şirketler için tanıtım amacıyla kullanılan ve buna yönelik olarak hazırlanan bir üründür. Marka bilinirliği kurumsal veya kobiler için her firma ve işletme için oldukça önemlidir. Reklam ve tanıtım çalışmaları ne kadar başarılı sürdürülürse, o kadar çok geri dönüş alınır. Firmayı bilen, tanıyan ve ihtiyaç duyulduğunda başvuran müşteri kitlesi oluşturmak, şirket için satış oranlarını artırmaktadır. Kartlıkların üzerinde yer alacak olan logo ve özel baskı firma bilgileri sayesinde, kendinize sadık müşteri kitlesi yaratabilirsiniz.

Logo Baskılı Promosyon Kartvizitlik Modelleri

Kartvizitlik olarak kullanılan ürünler, birçok farklı model ve çeşit ile karşınıza çıkar. Modeller arasında seçim yapılırken, kullanıcıların günlük hayatında severek kullanacakları çeşitler ve ergonomik modeller tercih edilmelidir. Baskı kalitesi ve ebatlar ilk etapta farklı modellerin ortaya çıkmasını sağlar. Buna farklı renk seçenekleri de katıldığında, sizlere birçok farklı alternatif çıkar.

Logolu baskılı promosyon kartvizitler, çeşit ve model olarak sadece bunlarla sınırlı değildir. Deri kartlık çok kaliteli ve uzun ömürlü olması sebebiyle ilk tercih edilen ürünler arasında yer alır. İster müşterilere ister iş ortaklarına ve çalışanlara kaliteli hediye verilmek istendiğinde, deri olan modeller tercih edilir. Deri cüzdan versiyonları da aynı şekilde çokça tercih edilir. Çift yönlü kartvizitlik ise daha işlevsel olması sebebiyle en çok tercih edilen modeller arasında bulunur.

Kartvizitlik Promosyon Fiyatları

Promosyon kartvizitlik fiyatları belirlenirken ürünün materyaline ve özelliklerine göre bir belirleme yapılır. Toptan olarak imal edildiği ve satışı yapıldığı için buna bağlı olarak fiyat avantajları vardır. Daha fazla fiyat avantajı isteyenler için de farklı bütçelere göre üretilen ürünler vardır. Ucuz kartvizit modelleri sayesinde, daha fazla ürün temin edebilir ve daha fazla potansiyel müşteriye bu ürünleri ulaştırabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı ürünleri keşfetmek ve sipariş vermek için de bizleri takip edebilir ve sizler için hazırlanan alternatif kartvizitlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Zeus Promosyon olarak her bütçeye uygun, kaliteli ve üst düzey kartvizitlik ürünleri tasarlıyor ve toptan satışını gerçekleştiriyoruz.